O našem hoteluNajdete nás v centru města


Náš hotel se nachází jen několik minut chůze od nejznámější ulice v Českých Budějovicích - Lannovy třídy. Z té se pak velmi pohodlně dostanete ke všem nejznámějším místům v našem městě včetně nějvětšího středoevropského náměstí Přemysla Otakara II. Pokud k nám přijíždítě vlakem nebo autobusem, jistě Vás potěší i velmi příznivá poloha vzhledem k autobusovému i vlakovému nádraží.

Hotel České Budějovice - BudovaHotel České Budějovice - Detail pokoje

 

Pokoje pro Vaše maximální pohodlí


Náš hotel vznikl po kompletní rekonstrukci nejvyššího patra budovy Ubytovny u nádraží. Oproti pokojům v části ubytovny zde najdete kvalitní nábytek i příslušnství, místo pro práci i odpočinek, ale i 80cm LED televizi v každém pokoji. Kvalitní pokrytí všech pokojů signálem bezplatného internetu je pak samozřejmostí.

Díky poloze a výšce budovy našeho hotelu bude výhled z Vašeho pokoje vždy zajímavý, ať si vyberete jakýkoli.
 


Parkování v klidu a v bezpečí


Součástí našeho hotelu je také uzavřené parkoviště monitorované kamerovým systémem s ovládanou závorou. Pokud k nám dorazíte autem, můžete ho využít bezplatně v rámci Vašeho pobytu.


Hotel České Budějovice - ParkovištěHotel České Budějovice - Koupelny


Moderní sociální zařízení

V rámci rekonstrukce prošly modernizací také koupelny se sociálním zařízením. Vzhledem k uspořádání budovy je koupelna i chodba sdílena dvěma pokoji (pokoje jsou buňkového typu). Naší maximální snahou je rozmístění ubytovaných hostů tak, aby byla nutnost sdílení tohoto prostoru co nejmenší.Uvařte si něco dobrého


Rádi si vaříte sami nebo si jen chcete připravit malou svačinu? Využijte plně zařízenou kuchyňku, která je v rámci pobytu dostupná pro všechny ubytované hosty.


Hotel České Budějovice - KuchyňkaHotel České Budějovice - Služby


Služby, které jinde nenajdete

Kromě monitorovaného parkoviště můžeme nabídnout další služby, které Vám výrazně zpříjemní pobyt v našem hotelu. Jsme otevřeni nonstop vč. svátků a víkendů - záleží tedy pouze na Vás, v kolik se vrátíte z večerní procházky městem. Dále nabízíme možnost uschování zavazadel a jizdních kol. Pokud s sebou vezete větší finanční hotovost nebo jiné cennosti, můžete využít pronájem trezoru.

Pokoje i chodby jsou vybaveny požárním systémem, proto je striktně zakázáno kouření v celém objektu.
Hotel České Budějovice - Recepční